Важлива інформація з Хоум Офісу

11.05.2021

Важлива інформація


Шановні Підприємці,

Днями ми отримали нагадування і попередження з Хоум Офісу з приводу неприпустимості таких дій з боку Підприємців Форевер:

В жодному разі не можна стверджувати про наявність будь-яких лікувальних або профілактичних властивостей наших продуктів по відношенню до Короновірусу. Це не тільки викликає завищені очікування у споживачів, але і є прямим вилученням особистого зиску зі складної ситуації. Подібні твердження суперечать Політиці Компанії і самому духу Форевер;

Під час трансляції онлайн Глобального Ралі 2020 Хоум Офіс відмовтеся від демонстрації чеків Бонусу Президента. ХО також закликає і вас утриматися від демонстрації будь-яких своїх чеків і чеків інших Підприємців в своїх постах в соціальних мережах, на вебінарах і в інших онлайн-комунікаціях. При такій ситуації це є неетичним.

Переконливо просимо всіх дотримуватися принципів гуманізму і людинолюбства, які сповідує Компанія Форевер у всьому світі. У нинішній ситуації, як і завжди, наше покликання – допомагати людям бути здоровішими і заможнішими, не викликаючи, однак, у них завищених очікувань.

Велике спасибі за розуміння і сприяння.

Зверніть увагу, що порушення будь-якого з цих пунктів є порушенням Політики Компанії, яке може привести до термінації.

З повагою,

Адміністрація ФЛПЮ.