Офіційне представництво компанії

Форевер Лівінг Продактс Юкрейн

Адреса Головного офісу та Продуктового центру:

Україна, м. Київ, вул. Межигірська, 7/16-Д, 04071

Години роботи офісу:
Офіс: пн-пт: 10:00 — 19:00
Склад-магазин: пн-пт: 10:00 — 19:00, сб: 11:00 — 15:00

Телефон:

ВІДДІЛ ЗАМОВЛЕНЬ:+38 (097) 893 02 10(тільки Viber)
+38 (050) 346 58 69(телефон и Viber)
+38 (050) 351 70 35(телефон и Viber)
МАГАЗИН КИЇВ+38 (050) 405 67 69
ІНШІ ПИТАННЯ:+38 (044) 338 08 08
+38 (067) 208 30 04
+38 (067) 208 30 05
+38 (067) 208 30 06
+38 (050) 419 48 72
+38 (050) 419 48 73
+38 (050) 419 48 74
+38 (093) 945 05 70
+38 (093) 945-05-80

Електронна пошта:

Секретар – flpu@foreverliving.com.ua
Відділ замовлень – flpu.zakaz@gmail.com
Бухгалтерія – buh@foreverliving.com.ua
Маркетинг – marketing@foreverliving.com.ua
Центральний склад – sklad-flpu@foreverliving.com.ua

Веб сайт:

Foreverliving.com – міжнародний сайт, де знаходиться реєстрація та інтернет-магазин  

Foreverliving.com.ua – український внутрішній сайт, де знаходиться вся інформація про компанію, продукцію, бізнес, відповіді на питання, інформація про стимулюючі програми, Політика Компанії та актуальні новини компанії Форевер.

м. Ужгород, вул. Швабська, 13-А

Режим работи:пн-пт: 9:00-18:00
Контакти:+38 (050) 332-69-70
Электронна адреса:uzhgorod.zakaz@gmail.com
Працівники складу:Володимир Самошкін
Василий Мітрович
Іштван Цапфел

ЗАПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО ЗАДАЮТЬ

Реєстрація:

Для реєстрації заповніть форму:

Будь ласка, клікніть тут Join Forever Living щоб відкрити форму реєстрації Підприємця Форевер. Можна також подавати заповнену форму і в роздрукованому вигляді або надіслати форму на пошту відділу замовлень flpu.zakaz@gmail.com .

Заява для заповнення Ви можете знайти тут: (тут вставить ссылку на документ – ЗаявлениеПФ)

Зареєстрируйтесь онлайн:

Заповненням даної форми Join Forever Living всі жителі даного регіону можуть зареєструватися онлайн.

Замовлення продукції:

Мінімальне замовлення:

Для Нових Покупців немає мінімального замовлення.

Для Підприємців Форевер мінімальне замовлення 1010грн, еквівалент 40 доларів США за внутрішнім курсом 24.

Вартість доставки: Залежить від замовлення. Доставка замовлень від 1КК – безкоштовна, проте умови доставки для віддалених регіонів можуть відрізнятися.

Середній термін доставки замовлень: Форевер здійснює доставку протягом 72 годин з моменту оплати замовлення, за винятком замовлень, зроблених в кінці місяця і вихідні дні. Терміни доставки можуть відрізнятися в залежності від місця знаходження одержувача і способу доставки.

Прийнятні способи оплати: банківська карта, переказ коштів, в Київському магазині ви можете оплатити замовлення через встановлений термінал Приватбанку банківською картою або готівкою.

Чи є в наявністі регіональні продуктові центри: Так

м.Ужгород, вул. Швабська, 13-А

Режим работи:пн-пт: 9:00-18:00
Контакти:+38 (050) 332-69-70
Электронна адреса:uzhgorod.zakaz@gmail.com
Працівники складу:Володимир Самошкін
Василий Мітрович
Іштван Цапфел

Наявність можливості покупки для іноземних Підприємців: Так

Чи потрібно робити перше замовлення відразу ж після реєстрації в якості Нового Покупця ?

Так, але тільки в тому випадку, якщо форма заповнюється онлайн. У разі реєстрації шляхом подання роздрукованої форми, перше замовлення повинно бути зроблене протягом 10 робочих днів, в іншому випадку номер Клієнта буде блокований.

Чи можливі групові замовлення ?: Так, існує форма консолідованого замовлення. Якщо Ви замовляєте продукцію на два або більше номери, ви оформляєте “Бланк замовлення спільний”(тут вставить ссылку на документ – БланкЗаказаОбщий)

Чи доступний інтернет магазин і веб сайт для іноземних Підприємців? Так.

Перевірте, чи відкрито у вас міжнародне спонсорування для нашої країни перед тим, як реєструвати нового Підприємця або розміщувати замовлення. Найпростіший спосіб перевірити, чи перебуваєте ви в системі, це спробувати увійти в інтернет магазин, використовуючи свій номер Підприємця – якщо система не приймає ваш номер, значить ви ще не перебуваєте в системі. Будь ласка, зв’яжіться з нами з цього питання, надіславши електронного листа на flpu.zakaz@gmail.com .

Виплата Бонусів:

Місцевим Підприємцям:

Компанія «ФЛП Юкрейн» пропонує Вам два варіанти отримання зароблених Вами Бонусів:

1. Ви можете отримувати зароблені Бонуси у вигляді знижки на продукцію. При цьому максимальна знижка становить 50% від суми замовлення. Наприклад, Ви заробили 1000 грн бонусів. Для того, щоб використовувати відразу всі Ваші Бонуси, Ви повинні зробити замовлення на суму не менше 2000 грн. Якщо Ви робите замовлення на меншу суму, наприклад, на 1000 грн, Ви оплачуєте 500 грн, а у Вас на рахунку залишається ще 500 грн бонусів, які Ви можете використовувати при наступному замовленні або замовленнях.

2. Або ж Ви реєструєтеся як приватний підприємець. Для цього Вам необхідно спочатку звернутися до Вашого районного виконкому. Отримавши необхідні документи, Ви йдете в податкову інспекцію свого району і оформляєте потрібні довідки, а також відкриваєте розрахунковий рахунок в будь-якому зручному для Вас банку. Після цього Ви приносите нам пакет необхідних документів і укладаєте з Компанією Договір. Тепер зароблені Бонуси будуть перераховуватися Вам на розрахунковий рахунок щомісяця, за умови підписання Вами актів виконаних робіт.

Увага! Отримання бонусів одночасно двома способами виключено! Тобто не можна укласти договір з підприємством, як Приватний підприємець і одночасно отримувати бонуси знижкою.

Іноземним Підприємцям:

Будь ласка, ознайомтеся з діями, які необхідно виконати для запуску процесу виплат:

• Відскануйте і вишліть по електронній пошті всі сторінки Вашого паспорта

• Вишліть по електронній пошті Ваші банківські реквізити, а саме:

Повне им’я: __________________
Ваша адреса: ___________________
Назва банку: _________________________
Адреса банку: _______________________
Код SWIFT: _________________________
Код IBAN: ______________________

Згадані вище документи слід відправити на одну з наступних електронних адрес: o.tarasiuk@foreverliving.com.ua  або flpu@foreverliving.com.ua .

ПРИМІТКА 1: будь ласка, не забудьте надати свою дійсну електронну адресу і номер телефону для того, щоб представники Фінансового Відділу змогли зв'язатися з Вами у разі потреби.

ПРИМІТКА 2: будь ласка, при відправці електронної пошти переконайтеся, що Ваші документи і дані були успішно отримані..

• Як тільки Фінансовий Відділ отримає всі необхідні документи, ними буде підготовлений Договір і відповідні Акти виконаних робіт. Ці документи будуть відправлені Вам в електронному вигляді, а Вам потрібно буде їх підписати і відправити оригінали звичайною поштою на адресу офісу ФЛП Україна.

«ФЛП Юкрейн ТзОВ”

а/с 11

м. Київ

Україна

04078

• Як тільки ми отримаємо оригінал Договору та відповідні Акти виконаних робіт, підписані Вами, ми надамо їх в банк, і грошові кошти будуть переведені.

• Після виконання зазначеної вище процедури Вам будуть проводитися виплати на регулярній основі без особливої ​​участі з вашого боку.

ПРИМІТКА 3. Згідно з податковим законодавством України з суми, що переказується за межі України нерезиденту України, утримується прибутковий податок у розмірі 15 (17)%.

До Вашого відома, згідно українського законодавства, згаданий вище податок буде утримуватись з кожної бонусної виплати Іноземному “Підприємцю Форевер”, за винятком тих випадків, коли Іноземний “Підприємець Форевер” зареєстрований і діє як Український підприємець або ж надав оригінал довідки резидента своєї країни (за умови існування конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною і країною резидентства іноземного “Підприємця Форевер”).

Коротко:

* Ми проводимо щомісячні вебінари для всіх Підприємців. Ці вебінари присвячені новинам поточного місяця, а також включають тренінги по продукції та бізнесу.

* Також проводяться щомісячні тренінги для Активних Підприємців, які виконують умова активності 4КК.

* Щокварталу ми проводимо Дні Успіху.

Будь ласка, задавайте нам питання, відправляючи їх по електронній пошті на flpu@foreverliving.com.ua . Також вам дадуть відповідь по телефону +38 (044) 338 08 08 в робочі дні. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання.