Перші 30 днів Підприємця

Ми вітаємо Вас з тим, що Ви стали Підприємцем Форевер, і сподіваємося, що співпраця з Компанією принесе Вам задоволення з точки зору використання нашої чудової Продукції, а також дасть можливість побудувати своє фінансове благополуччя.

Ми розуміємо, що однією з основних проблем Підприємця при вступі в бізнес є пошук і сприйняття нової інформації. Тому ми створили цей розділ, щоб допомогти новим Підприємцям зорієнтуватися, де можна знайти інформацію з тих чи інших основних актуальні питання.

1. На більшість найважливіших питань Ви зможете знайти докладні відповіді в Політиці Компанії. Політика Компанії – це звід законів і правил ведення бізнесу ФЛП. Цей документ є Додатком і частиною Підприємницького Договору (Заяви, яку Ви заповнюєте на початку своєї роботи в компанії Форевер). Обов’язок кожного Спонсора – познайомити свою нову людину з Політикою Компанії. Обов’язок кожного Підприємця – знати Політику Компанії, і це не випадково, оскільки саме тут описуються основи взаємовідносин Підприємця та Компанії, викладається Маркетинговий План Компанії, Програма Заохочень, визначаються умови вступу Договору в силу, припинення Договору, викладається політика щодо реклами та Інтернету, повернення і обміну продукції клієнтом і Підприємцем, визначаються умови успадкування бізнесу, порядок вирішення спорів і виплати премій.

Політику Компанії Ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Бізнес»: (вставити посилання для переходу на політику Компанії)

2. Просимо звернути увагу, що Заява Підприємця Форевер носить особистісний характер і може поширюватися лише на фізичних осіб.

Заява для заповнення Ви можете знайти тут:

(Тут вставити документ – Заява ПФ у PDF форматі)

Передача прав за договором визначена Політикою Компанії і, в основному, обмежена подружніми і спадковими відносинами в рамках норм і процедур, встановлених українським законодавством.

3. У компанії існує кілька видів розсилок:

• Автоматичні розсилки, які приходять Вам на Вашу пошту, вказану при реєстрації.

• Вайбер розсилки – новинки, запрошення на заходи та інша важлива інформація, а також інформація про поточні акції – дані розсилки приходять Вам на номер телефону, який Ви зазначили при реєстрації.

• Також у нас є цільова вайбер група – FLPU Smart Communication, де щодня оновлюється інформація про компанію, продукцію і бізнесі. Найактуальніші новини Ви зможете отримувати в цій групі.

Для реєстрації в даній групі Вам необхідно відправити запит на додання на пошту: flpu@foreverliving.com.ua.

4. Всю найважливішу, актуальну і цікаву інформацію про компанію, а також коротку історію створення та розвитку компанії Форевер, Ви можете знайти на нашому сайті, відвідавши розділ «Все про компанію».

Також Ви можете відвідати Глобальний сайт компанії Форевер Лівінг Продактс: www.foreverliving.com , де можете побачити інформацію про компанію в цілому, а також відвідати сайти будь-якої з 160 країн, в яких є представництво компанії.

5. Всю найважливішу, актуальну і цікаву інформацію про продукцію, Ви можете знайти на нашому сайті, відвідавши розділ «Продукція». Також в даному розділі ви можете знайти список всієї літератури, що випускається компанією.

Зверніть увагу, що на головній сторінці є перехід на:

• Гугл диск, де представлена ​​різна інформація про продукцію.

• Наш офіційний Ютуб канал, де викладені актуальні відео про продукцію.

• Офіційну сторінку у Facebook, де постійно оновлюється інформація про продукцію для соціальних мереж.

Врахуйте, що в розділі «Продукція» Ви зможете знайти тільки роздрібний прайс-лист. Прайс-лист з цінами для Підприємців Форевер Ви можете знайти тільки в своєму особистому кабінеті за посиланням: https://shop.foreverliving.com/distribNew/Login.do?language=ru.

6. Кращу допомогу в бізнесі Форевер може надати Ваш Спонсор і його Спонсорська лінія. Однак Компанія робить все можливе, щоб полегшити початок Вашого шляху до успіху:

• На допомогу початківцям на нашому сайті в розділі «Бізнес» Ви зможете знайти відео, презентації та інші бізнес матеріали, такі як: відео «Маркетинговий План» і «ФЛП 360»; презентації «Що таке Форевер» і «4 ключові принципи бізнесу Форевер», а також брошури «Перші Кроки до Менеджера», «Стимулюючі Програми», «Побудова етичний бізнес» і «Інтернет Маркетинг».

• Контролювати свій обсяг і обсяг своєї структури, Ви можете в розділі «Особистий кабінет», перейшовши за посиланням: https://shop.foreverliving.com/distribNew/Login.do?language=ru.

Для входу в цю закриту частину сайту Вам буде потрібно Ваш Підприємницький номер – ID (12 розрядів без пробілів і дефісів) і пароль.

Пароль вказується у Вашій щомісячної роздруківці в самому кінці. Щоб отримати пароль протягом першого місяця або відновити втрачений пароль, Вам необхідно зв’язатися з Київським офісом Форевер надіславши повідомлення на flpu@foreverliving.com.ua , вказавши своє ім’я, підприємницький номер та суть Вашого запитання.

7. За умови виконання Активності, щомісяця в своєму Особистому кабінеті Ви можете побачити свій звіт за нарахованими бонусами.

До 15-го числа кожного місяця Компанія нараховує бонуси і знижки Підприємцям Форевер. Після цього Компанії розсилає Підприємцям акти виконаних робіт.

* Знижкою Підприємець може скористатися при оформленні замовлень на свій номер в розмірі не більше 50% від суми замовлення.

* Виплата бонусів відбувається в порядку, визначеному Фінансовим Відділом Компанії, в термін до 15 числа. Звертаємо увагу, що виплати бонусів здійснюються тільки в разі, надання всіх необхідних документів.

8. У Компанії діє кілька процедур, що стосуються повернення та обміну продукції, описані в Політиці Компанії:

• Протягом встановленого гарантійного терміну ФЛП забезпечує заміну дефектного продукту новим, точно таким самим, замість того, який був повернутий ПФ незадоволеним Роздрібним Покупцем. Для здійснення такої заміни, вимагається надання доказів про дату здійснення покупки. Така покупка повинна була бути здійснена ПФ, який повертає продукт. На додаток, для заміни продуктів ПФ, для повернення продукту Роздрібному Покупцеві, необхідно надати письмовий доказ відмови, а також підписану квитанцію про повернення коштів, а також потрібно повернення продукту або порожніх контейнерів. Повторні повернення продукції одними і тими самими особами можуть бути відхилені.

• Компанія Форевер викупить назад будь непроданий, придатний для перепродажу Продукт ФЛП, крім літератури, куплений в протягом попередніх дванадцяти (12) місяців будь-яким ПФ, який / а бажає припинити свій Бізнес Форевер. Таке повернення буде оформлено шляхом подачі Підприємцем Форевер заяви про намір припинити свою діяльність і відмову від усіх прав і привілеїв, які Підприємець Форевер отримав при підписанні Заяви Підприємця Форевер. ПФ який видаляється, повинен повернути всі продукти, за які передбачається повернення грошей, разом з письмовим доказом вчинення даної покупки у ФЛП.

9. Якщо Ви хочете будувати бізнес або купувати продукцію Форевер в будь-якій країні, де представлена ​​компанія Форевер, Вам необхідно відправити запит на відкриття спонсоринга на пошту flpu.zakaz@gmail.com , вказавши своє ПІБ, ID№ і країну, що Вас цікавить.

10. Ви можете задати Компанії будь-яке питання, що стосується своєї Підприємницької діяльності. Для цього Ви можете на головній сторінці нашого сайту натиснути посилання «Поставити питання», при цьому Ви перейдете на зручну форму і зможете відправити нам будь-яке з питань, які Вас цікавлять. (Тут вставити посилання на – «Поставити питання»)