Сертифікати

Міжнародні сертифікати

Увага!!! В Україні відсутня необхідність в сертифікації продукції, якщо вона не входить до спеціального переліку. У компанії Форевер є багато Міжнародних сертифікатів, які викладені на нашому сайті.

Сертифікат Міжнародної Ради з Алое – підтвердження відмінної якості

У 1978 році компанія Форевер Лівінг Продактс відродила колишню славу чудового рослини Алое Віра. Сотні тисяч людей відкрили для себе цю чудову рослину, з радістю поділилися знаннями про нього з мільйонами інших, і, таким чином, народилася нова індустрія. Коли пройшла перша ейфорія від успіху продукції, стало очевидно, що новій індустрії необхідно докласти зусиль і створити асоціацію, яка б встановила стандарти і стежила б за їх дотриманням. Таким чином, в 1981 році був створений Міжнародний Науковий Рада з Алое як організація, покликана захищати індустрію Алое Віра від неякісної продукції. Рада була створена як незалежний регулюючий орган, який фінансується за рахунок членських внесків виробників продукції з Алое.

У 1982 році до складу Ради входило 25 компаній. Було узгоджено кодекс Ради, і розроблена програма тестування чистоти і якості продукції з Алое Віра. Для забезпечення об’єктивності при проведенні випробувань була створена незалежна лабораторія, що здійснює тестування сировини і продукції з нього. Компанії, чия продукція відповідає встановленим високим стандартам, мають право ставити на своїй продукції Знак Сертифікації Міжнародного Наукової Ради з Алое.

Програма тестування почала проводитися з 1985 року. Форевер Лівінг Продактс і її дочірня компанія-виробник Алое Віра оф Америка були впевнені в неперевершеній якості своїх продуктів і представили для випробування відразу кілька продуктів: Гель Алое Віра, і Алое Ягідний Нектар.

На початку 1986 року продукти компанії Форевер Лівінг Продактс, представлені для випробувань, першими отримали Сертифікати Міжнародного Наукової Ради з Алое. Компанії Форевер Лівінг Продактс було видано дозвіл помістити на упаковці Знак Сертифікації. Мета ФОП – завжди бути першими у виробництві продукції з Алое і пропонувати світу продукцію найвищого класу. В даний час більшість продуктів ФОП з Алое Віра мають Знак Сертифікації Міжнародного Наукової Ради з Алое, і наша компанія займає провідне положення у виробництві продукції з Алое Віра. З жовтня 2001 року Міжнародний Науковий Рада з Алое надає можливість виробникам сировини і продукції з Алое сертифікувати свої виробничі лінії, що сприяє підвищенню якості продукції, скорочує час по сертифікації продукції і піднімає престиж підприємства. Ліцензія видається на п’ять років. І як завжди Форевер Лівінг Продактс була однією з перших компаній, яка сертифікувала виробничі лінії Алое Віра оф Америка.

Конфесійні знаки визнання

Кошерний і Ісламський Сертифікати

Завдяки тому, що наша компанія працює в багатьох країнах світу, служить народам різних країн з різними традиціями, наші продукти отримали і інші знаки відповідності. Наприклад, буква “К” на пляшках з гелем Алое Віра означає, що виробу призначено Кошерний Сертифікат відповідності чистоти і якості. Щоб отримати таку високу оцінку продукту, необхідно, щоб рабин, який представляє сертифікаційну лабораторію, перевірив процес вирощування, всі етапи виробництва продукту і складові, що входять до його формулу. Тільки після того, як буде встановлено, що все відповідає високим кошерні стандартам, присвоюється Кошерний Знак Відповідності і ставиться на нашій упаковці, що ще раз підкреслює високу якість продукції ФОП.

Ми були відзначені і іншим знаком якості – Сертифікатом Схвалення Ісламського Товариства. Фахівці цього Товариства провели тестування багатьох наших продуктів і відзначили, що вони відповідають найвищим вимогам якості і чистоти.

Всі перераховані вище знаки якості, які були присуджені продукції Форевер, ще раз підтверджують, що компанія приділяє велику увагу питанням якості та чистоти продуктів на всіх етапах їх виробництва.

Додаткові знаки визнання

Не тестується на тваринах

Крім того, наша компанія дуже пишається тим фактом, що вся продукція Форевер Лівінг Продактс включена до Довідника для Небайдужих покупців, що видається Міжнародним Товариством РЕТА (Люди – за етичне ставлення до тварин). Це означає, що ми не тестуємо наші продукти на тварин і не збираємося це робити в майбутньому.

Не містить ГМО

У деяких країнах світу зараз дуже стурбовані можливістю використання генетично модифікованих продуктів харчування. “Ми, Алое Віра оф Америка, Інк. та Форевер Лівінг Продактс заявляємо, що всі лінії продукції, що містять гель, нектар з Алое Віра і біологічно активні добавки до їжі не містять трансгенних складових (GMO-Free), і ми можемо гарантувати це своїм покупцям”.

Без глютену

Глютен – це білок, який міститься в пшениці, жита і ячмені і часто додається в продукти харчування для підтримання їх форми завдяки своїм клейким властивостям.

Зараз багатьом ставлять діагноз непереносимості глютену, тому ми з радістю рекомендуємо вам продукцію Форевер, яка сертифікована як безглютенова.